Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Operator wózka wysokiego składu -> dopłacamy do kosztów dojazdu

2022-09-22 ID OFERTY: 783429

Szukasz stabilnej pracy, w której możesz zarabiać 6000 zł brutto miesięcznie?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i uprawnienia UDT?

To Ciebie szukamy! Mamy pracę od zaraz.

Lokalizacja: Kąty Wrocławskie (dojazd we własnym zakresie)

pokrywamy część kosztów Twojego dojazdu do pracy

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy,

  • stawkę podstawową 4800 zł brutto -> ponad 3550 zł na rękę,

  • po 3 miesiącach wynagrodzenie 5000 zł brutto

  • dodatek paliwowy od 300 zł brutto do 1240 zł brutto -> w zależności od ilości km

  • premia do 1000zł brutto,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym -> wolne weekendy,

  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na platformie benefitowej)

zadania

  • obsługa wózka widłowego

  • kompletacja zamówień produkcyjnych oraz przygotowywanie wysyłek

  • obsługa systemu komputerowego

oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózki widłowego oraz doświadczenia w ich obsłudze,

  • gotowości do pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47