Operator wózka*stabilna praca*

2024-05-23 ID OFERTY: 956743

Dla naszego klienta, lidera na rynku poszukujemy Operatorów Wózków Widłowych z UDT (zapraszamy też osoby bezpośrednio po kursie).

Zapewniamy stabilne zatrudnienie z możliwością rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • bardzo stabilną pracę - na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), następnie stałą umowę bezpośrednio

  • wynagrodzenie podstawowe: od 30 do 32 zł/h brutto (w zależności od kwalifikacji) + dodatki + premia miesięczna (średnio 500-800 zł brutto)

  • pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22,22-06), w niższym sezonie 2 zmiany

  • możliwość rozwoju np. przyuczenie na operatora

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania

  • obsługa wózka widłowego

  • prace magazynowe

  • wizualna kontrola jakości produktów

  • prosta praca fizyczna

Oczekujemy

  • chęci do pracy długoterminowej

  • posiadania uprawnień UDT na wózki widłowe

  • sumienności i zaangażowania

Oferta skierowana też do obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Lokalizacje: Łódź, Widzew.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, wysłania wiadomości "praca" na podany nr 570 318 000 lub kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915