Operator Wózka Widłowego (I WJO)

2024-06-20 ID OFERTY: 963957

Firma E-work HR Company Poland Sp. z o.o. oferująca kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO  (I WJO)

Lokalizacja: Będzin ul. Zagórska 52-58.

Posiadasz uprawnienia UDT? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? APLIKUJ!

OFERUJEMY:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·       atrakcyjne wynagrodzenie od 4900zł brutto;

·       atrakcyjny system premiowania;

·       preferencyjny pakiet ubezpieczenia na życie;

·       kartę Ok System (karnety sportowe);

·       bony na święta dla pracowników;

·       paczki świąteczne dla dzieci;

·       możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami;

·       obsługą wózka widłowego;

·       zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniami;

·       rozładunek i załadunek towaru.

WYMAGANIA:

·       gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22);

·       chęć i motywacja do pracy;

·       AKTUALNE UPRAWNIENIA UDT IWJO.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) powyższą ofertą, kliknij APLIKUJ! Skontaktujemy się i porozmawiamy o ofercie pracy.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/  Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Sektor: Motoryzacja / Przemysł samochodowy

Zawód/Specjalizacja: Logistyka

Data zatrudnienia: 01/07/2024

Doświadczenie Zawodowe: 1- 2 lata

Wymiar czasu pracy: 100%

Dyspozycja do pracy: Praca w systemie zmianowym

Rodzaj zatrudnienia: Praca tymczasowa

Etap kariery zawodowej: Pracownik fizyczny

Poziom wykształcenia: Szkoła średnia

Prawo jazdy: Uprawnienia na wózek widłowy