Operator Wózka Widłowego z UDT (Modlniczka/ Kraków)

2024-06-11 ID OFERTY: 960948

Operator Wózka Widłowego z UDT

Miejsce Pracy: Modlniczka/ Kraków

Zakres zadań:

- rozładunek i załadunek towaru

- obsługa wózka widłowego

- prace magazynowe

- kompletacja

- etykietowanie

Oczekiwania wobec Kandydata:

- Uprawnienia na wózek widłowy UDT

- Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

- Godziny pracy  6-14, 14-22, 22-6

- Punktualność

- Zaangażowanie

- Odpowiedzialność

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 3500zł/4200 netto miesiąc

- Praca od zaraz

- Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej

Zapraszam do kontaktu : 797 186 009 Piotr

APT  KRAZ 393