Operator wózka widłowego z UDT OBI DIY

2024-10-10 ID OFERTY: 985341

Opis stanowiska

Projekt Plus HR to agencja pracy o ogólnopolskim zasięgu z biurami regionalnymi. Znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników. Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu. Nasze rozwiązania obejmują systemy motywacyjne, takie jak konkursy, premie stażowe oraz inne formy gratyfikacji, które wspierają rozwój i zaangażowanie pracowników. W lokalizacji Świebodzin współpracujemy z największą firmą i liderem w branży budownictwa, z firmą, w której nasi pracownicy znajdują stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju finansowego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier z UDT

Wymagania stanowiska

  • Uprawnienia UDT

  • Podstawowa znajomość języka polskiego – umiejętność identyfikacji nazwy towaru

Oferujemy

  • Organizujemy stabilną, stałą pracę

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (możliwość umowy o pracę)

  • Podstawa 32zł brutto/h + PREMIA

  • Pracę w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00) od pn. do pt.

  • Możliwość pracy w weekendy (sobota) oraz wypracowywania nadgodzin (dodatkowa stawka)

  • Bezpłatny transport do pracy

  • Szkolenie i wdrożenie

  • Wysoka kultura pracy, nowoczesne magazyny

  • Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia

  • Zakwaterowanie w bardzo atrakcyjnej cenie

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ:

  • Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL

  • Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu

  • Możliwość awansu zawodowego