Operator wózków widłowych

2024-10-21 ID OFERTY: 986606

Dla naszego Klienta poszukujemy energicznych i zaangażowanych pracowników na stanowisko Operatora Wózka Widłowego Czołowego.

Zakres obowiązków:

Obsługa wózka widłowego czołowego
Praca z systemem skanowania
Wprowadzanie danych do bazy danych
Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

Minimalne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
Uprawnienia UDT
Umiejętność pracy w zespole
Dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę w pracy