Operator zespołu do mieszanek betonowych - praca w delegacji

2024-09-04 ID OFERTY: 979486

Polska firma, lider rozwiązań geotechnicznych z ponad 20 letnim doświadczeniem zatrudni pracowników na stanowisko:

Operator zespołów do mieszanek betonowych

Miejsce pracy: cała Polska (w delegacji diety oraz zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę). Dojazd autami prywatnymi – wypłacamy kilometrówkę.

Stawka: 8.000-13.000 netto/msc plus premie, dodatki, dopłaty, diety (wszystkie dodatki szczegółowo opisane poniżej). Specjalista może zarobić więcej.

Zadania:

  • Obsługa zespołów do mieszanek betonowych - nowoczesny sprzęt typu Klemm, Medusa, Keller KB.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe oraz wymagane uprawnienia na zespoły,

  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie,

  • Otwartość do pracy w delegacji,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa o prace, umowa zlecenie, B2B,

  • Praca po całej Polsce, termin rozpoczęcia do uzgodnienia, docelowo na czas nieokreślony,

  • Pracujemy od poniedziałku do piątku (200-220 h/msc) – weekendy wolne,

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (nocleg w 2 os. pokojach w hotelach ze śniadaniem),

  • Płatne wynagrodzenie zasadnicze plus premie/dodatki – tygodniowe premie uznaniowe, ryczałt za nadgodziny, premie roczne oraz kwartalne, premie BHP, dodatek błotowy, dodatek zjazdowy, zwrot kosztów dojazdu, płatne postojowe,

  • ZFŚS - dofinansowanie wypoczynku, wczasy pod gruszą, pomoc dla dzieci (dofinansowanie opłat za podręczniki, dodatki rekreacyjne typu dofinansowanie karnetów na basen itp.), paczki świąteczne/bony, pożyczki preferencyjne dla pracowników, zapomogi (firma posiada własną fundację),

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover, Alians) oraz ubezpieczenie na życie PZU,

  • NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków),

  • Karta Multisport,

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów – firma posiada własny ośrodek operatorski.

Zatrudniamy obcokrajowców -  osoby z Ukrainy, Turcji mile widziane – nie wymagamy kart stałego pobytu, kwestia dokumentów do uzgodnienia.

Kandydaci mogą liczyć na pełną wyzwań i urozmaiconą pracę z ciekawymi perspektywami rozwoju w przyszłościowej i innowacyjnej firmie.

Czy lubisz pracę w zespole i jesteś entuzjastycznie nastawiony do tego zadania? Jeśli tak, zadzwoń – 537 504 404 (Karolina). Nie odbieram? Napisz sms „zespoły” – na pewno oddzwonię.

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.