Operator Złociarki

2024-07-17 ID OFERTY: 970142

Dla naszego Klienta z branży poligraficznej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Operator Złociarki.

Zakres obowiązków
 • Przezbrajanie maszyn zgodnie z informacjami zawartymi w karcie technologicznej (Speria, Vision foil Bobst)
 • Umiejętność czytania rysunków technicznych (filmów do złocenia)
 • Pobieranie folii z magazynu
 • Umiejętność praktycznego montażu folii w maszynie
 • Chęć rozpoczęcia pracy w systemie 3 zmianowym
 • Zarządzanie odpadem folii
 • Raportowanie czasu pracy w systemach produkcyjnych

Poszukiwane kompetencje
 • Precyzyjność, dokładność (praca z tłoczeniami i precyzyjnym złoceniem)
 • Znajomość maszyn Bobst Speria bądź Visionfoil (mile widziane)
 • Podstawowa obsługa komputera
 • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
 • Ubezpieczenie grupowe, na życie,
 • Dofinansowanie do posiłków,
 • Karta Sodexo uzupełniana w każdym miesiącu,
 • Karta multi sport,
 • Program rekomendacji pracowników,
 • Dodatek świąteczny,
 • Doskonała lokalizacja (wygodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską)/ Parking pracowniczy,