Poszukujemy Pracownika do Pozyskiwania Kontrahentów w agencji pracy Tymczasowej

2024-04-19 ID OFERTY: 949378

Agencja pracy Tymczasowej poszukuje dynamicznego i ambitnego pracownika do działu pozyskiwania kontrahentów. Głównym celem tej roli będzie identyfikacja, nawiązywanie kontaktów oraz utrzymywanie relacji z nowymi i istniejącymi klientami agencji.

Obowiązki:

Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów agencji poprzez różnorodne kanały komunikacji.
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.
Opracowywanie strategii pozyskiwania klientów oraz realizacja określonych celów sprzedażowych.
Ścisła współpraca z zespołem agencji w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w branży rekrutacyjnej lub agencji pracy tymczasowej warunek konieczny.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
Umiejętność samodzielnego planowania pracy oraz wyznaczania priorytetów.
Silna motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy;

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się agencji pracy .
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
• Atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy oraz premii od wyników sprzedażowych.
• Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres goldbiuro405@gmail.com