Pakowacz {{KPC/09/24}}

2024-09-13 ID OFERTY: 980855

Miejsce pracy: Krapkowice

Stawka: 5000 brutto

Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: znajomość obsługi komputera

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie.

  • Praca w godzinach 6:00 - 14:00.

  • Stawka 5000 brutto.

  • Opiekę koordynatora.

  • Praca na dłuższy okres czasu.

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Opis stanowiska:

  • Kontrola wizualna jakości produktu.

  • Pakowanie części do koszy metalowych.

  • Dbanie o stanowisko pracy oraz powierzone narzędzia.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

  • Mile widziane doświadczenie na kontroli jakości w firmie produkcyjnej .

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji.

Zapraszam do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny - +48 604 223 348