Pakowacz

2024-08-21 ID OFERTY: 976793

Opis stanowiska

  • przygotowanie, filetowanie ryb oraz pakowanie gotowych produktów rybnych;

  • obsługa taśmy produkcyjnej;

  • pakowanie towarów do kartonów i układanie ich na paletach, etykietowanie.

Wymagania stanowiska

  • zdolności manualne i motywacja do nauki;

  • skrupulatne wykonywanie obowiązków;

  • dostępność do pracy 5-6 dni w tygodniu: 10/12 godzin na zmiany dzienne i nocne;

  • praca od poniedziałku do piątku, czasami w soboty.

Oferujemy

  • 168-220 godzin pracy w miesiącu;

  • wynagrodzenie:

22,69 PLN za godzinę z podpisanym PIT-2;

20,30 PLN za godzinę bez podpisanego PIT-2;

28,10 PLN dla studentów poniżej 26 roku życia;

  • zakwaterowanie za darmo; rachunki za media (prąd i wodę) - 500 PLN;

  • umowa zlecenie; legalne zatrudnienie - dla cudzoziemców;

  • pomoc w uzyskaniu karty pobytu na 3 lata- dla cudzoziemców;

  • pomoc w przejściu badań lekarskich niezbędnych do pracy.