Pakowacz produktów - BEZ DOŚWIADCZENIA

2024-02-22 ID OFERTY: 937252

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko:

Pakowacz produktów

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Bez doświadczenia!

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości produktu (sprawdzanie czy jest dobrze odlany)

  • Pakowanie w plastikowy rękaw produktów tj. rynny PVC, deski podsufitki, węży, zraszaczy

  • Przyklejanie etykiety oraz układanie produktów na palety

Wymagania:

  • Dobra sprawność fizyczna

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Wynagrodzenie podstawowe oparte na minimalnej krajowej + dodatki za zmianę nocną

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prowadzący rekrutację:

Sylwia Talik

Specjalista ds. Rekrutacji

+48 501-014-106

s.talik@grhpolska.com