Pakowaczka/pakowacz - suplementy diety - Opacz Kolonia (okolice Ursus, Warszawa)

2024-08-18 ID OFERTY: 976273

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Opacz Kolonia (okolice Ursus, Warszawa); POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Aktualnych badań sanepid/książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych,

  • Dyspozycyjności w godzinach: 7:30 - 16:00,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Nie wymagamy doświadczenia - przeprowadzamy szkolenie wstępne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Umieszczanie gotowych produktów w opakowaniach zbiorczych,

  • Etykietowanie produktów,

  • Pomoc w procesach produkcyjnych,

  • Przygotowywanie surowców zgodnie z recepturami,

  • Pakowanie gotowych produktów,

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki.

OFERUJEMY:

  • Szkolenie związane z wykonywaną pracą,

  • Pracę w stałych godzinach na jedną zmianę,

  • Praca w godzinach: PN-CZW - 7:30-16:00, PT - 8:00 - 14:00,

  • Wolne weekendy,

  • Stawkę godzinową: 28.10 zł/h brutto,

  • Umowę zlecenie,

  • Pracę w lokalizacji: Opacz Kolonia, ulica Klonowa,

  • Mile widziani studenci i osoby uczące się. Warunek konieczny ukończone 18 lat.

APLIKACJA:

  • Telefon kontaktowy: + 48 691 374 156,

  • Można aplikować wysyłając SMS o treści "Praca" - na numer +48 691 374 156

  • Dane kontaktowe: e-mail: biuro@vbidea.pl, strona internetowa: https://vbidea.pl/