Pakowacz/Magazynier- umowa zlecenia- 25,80 zł/godz brutto

2023-07-11 ID OFERTY: 868761

Numer ref. ELE/043/OLO

Miejsce pracy: Polkowice

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Zadania:

    • Przyjmowanie towarów na magazyn

    • Kompletowanie zamówienia

    • Pakowanie i wysyłka zlecenia

Wymagania:

    • Motywacja do pracy

    • Zdolności manualne

    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia

    • Stawka 4300 brutto/mies.

    • Przyjazna atmosfera pracy

    • Szybka i sprawna rekrutacja

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

    • Ciekawa praca w zgranym zespole

    • Darmowy dojazd : Głogów , Legnica, Ścinawa, Jawor, Lubin

Nie wymagamy doświadczenia. Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu do biura Manpower

Legnica ul. Wrocławska 43/2. tel 668-869-469

Również zachęcamy do aplikacji CV na e-mail: legnica@manpower.pl

Agencja 412