Payroll Specialist
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Payroll Specialist
Lokalizacja: Warszawa 100% z biura.
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa
Stawka: do 85 PLN/h netto + VAT
Start: maksymalnie 1 miesiąc dostępności
Angielski: B2/C1
Czym będziesz się zajmował:
Przygotowanie, naliczanie i wypłaty list płac
Współpraca z dostawcą usług płacowychAdministrowanie systemami kadrowo-płacowymi.
Obsługa systemu płacowego dostawcy zewnętrznego
Wsparcie kadrowe dla pracownikówObsługa wybranych benefitów pracowniczych Raportowanie związane z procesami kadrowymi i płacowymi Tworzenie i dostosowywanie dokumentów kadrowych, w tym regulaminów Udział w procesie kontroli budżetu (część kadrowa)
Co otrzymasz:Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:Wykształcenie kierunkowe Udokumentowane doświadczenie w obszarze administracji HR, w tym w obszarze płac Bardzo dobra znajomość programu Workday. Praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów z obszaru ubezpieczeń społecznych Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 Bardzo dobra znajomość programu Excel Gotowość do działania, orientacja na współpracę, w tym międzynarodową Doskonałe umiejętności komunikacji i umiejętność budowania relacji.
Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1.Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2.Rozmowa techniczna z Kliente3.Ofert 4.Witamy w projekcie