Pierwsza praca z językiem niemieckim

2024-07-26 ID OFERTY: 972378

Czy jesteś osobą pełną energii, kochasz sprzedaż i świetnie mówisz po niemiecku? Interesujesz się światem Health & Beauty? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie super ofertę!

Kim jesteśmy?

Call2Sale to firma, która rośnie jak na drożdżach w branży obsługi klienta Health & Beauty. Stawiamy na jakość i innowacyjne podejście do sprzedaży. Nasze produkty są mega popularne, a my ciągle szukamy ludzi, którzy pomogą nam podbić rynek.

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Sprzedaży z niemieckim w naszym Call Center, będziesz:

  • Sprzedawać z pasją: Dzwonić do niemieckojęzycznych klientów i prezentować naszą ofertę.

  • Budować relacje: Tworzyć i rozwijać długotrwałe relacje z klientami.

  • Doradzać: Pomagać klientom wybrać najlepsze produkty z naszej oferty Health & Beauty.

  • Realizować cele: Osiągać i przekraczać wyznaczone cele sprzedażowe.

Wymagania:

  • Biegła znajomość niemieckiego (min. poziom C1).

  • Doświadczenie w sprzedaży (doświadczenie w Call Center lub Health & Beauty będzie plusem).

  • Super umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Orientacja na klienta i zdolność do budowania relacji.

  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.

  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych.

Oferujemy:

  • Fajne wynagrodzenie: Podstawa + bonusy.

  • Rozwój: Profesjonalne szkolenia i realne szanse na awans.

  • Benefity: Pakiet zdrowotny, karta multisport, dzień wolny na urodziny.

  • Super atmosfera: Praca w dynamicznym, wspierającym się zespole.

  • Elastyczne godziny: Grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do nas!