Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Planista produkcji / Bezpośrednie zatrudnienie!

2024-07-10 ID OFERTY: 968445

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Specjalisty ds. Planowania produkcji.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz szukasz stabilnej pracy, koniecznie się zgłoś. Zapewnimy dobrą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;

  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00

  • wynagrodzenie w granicach 6000 - 6500 brutto, zależne od Twojego doświadczenia i potrzeb;

  • premie uznaniowe;

  • stałą pracę w stabilnej firmie.

Obowiązki

  • planowanie, tworzenie i uruchamianie zleceń produkcyjnych;

  • przypisywanie materiałów niezbędnych do realizacji produkcji;

  • tworzenie i zgłaszanie zapotrzebowania na materiały;

  • kontrolowanie ilości materiałów w trakcie procesu produkcji;

  • przyjmowanie i opis podzespołów przychodzących do naprawy;

  • określanie zakresu robót w celu uzgodnienia.

Wymagania

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • znajomość zagadnień związanych z planowanie i harmonogramowaniem produkcji;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • dobra organizacja pracy.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915