Pokojowy/Pokojówka

2024-08-27 ID OFERTY: 978151

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku pokojowego/pokojówki w nowo otwartym, nowoczesnym hotelu w Szczyrku.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;

  • wynagrodzenie w wysokości 29,10 zł brutto na godzinę;

  • pracę w systemie zmianowym, w godz. 6:00-18:00 lub 8:00-18:00;

  • pracę w nowoczesnym, prestiżowym hotelu, w polskich Beskidach;

  • możliwość zakwaterowania;

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach hotelu.

Wymagania:

  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadana;

  • dyskrecja oraz umiejętność pracy według określonych procedur;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • miła aparycja, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i sprzątanie pokoi dla gości hotelu;

  • dbanie o czystość i porządek w przydzielonym obszarze hotelu;

  • przestrzeganie standardów i procedur;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w dni wolne i święta;

  • współpraca z innymi działami hotelu.

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź telefonicznie.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034