Polerowacz szyb

2024-03-21 ID OFERTY: 942999

Firma Glass Polish, świadcząca usługi polerowania szyb oraz powierzchni szklanych na terenie Warszawy, Gdańska i Wrocławia, poszukuje do swojego zespołu nowych pracowników.

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA W POLEROWANIU SZYB, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Lokalizacja: Wrocław.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni szklanych do polerowania,

  • wykonywanie prac polerskich zgodnie z ustalonymi procedurami,

  • przeprowadzanie oceny jakości wykonanych prac i dokonywanie poprawek w razie potrzeby,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami, np. sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych.

Wymagania:

  • zaangażowanie, dokładność, punktualność i odpowiedzialność,

  • kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,

  • dostępność w dniach poniedziałek - sobota w godzinach 9:00-19:00,

  • w przypadku kandydatów zagranicznych: znajomość języka polskiego, zezwolenie na pobyt w Polsce (Wiza lub Karta Pobytu) i zezwolenie na pracę.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność naprawiania odprysków,

  • certyfikat BHP.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wypłatę w wysokości 25% procent od wykonanych usług lub stawkę godzinową do wyboru - zarobki na poziomie 4 000 - 9 000 PLN miesięcznie,

  • zatrudnienie na umowę zlecenia, po 3 miesiącach współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę,

  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole,

  • spotkania integracyjne,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli masz zapał do pracy, doświadczenie i chcesz rozwijać się w branży, wyślij nam swoje CV na adres: info.wirtualna.asystentka@gmail.com Czekamy na Twoją aplikację!