Pomocnik lakiernika samochodowego (LK/05/23)

2024-04-04 ID OFERTY: 945754

 Pomocnik Lakiernika Samochodowego (LK/05/23)

Miejsce pracy:Kempen, Niemcy

Stawka:2200-2350€

Zakwaterowanie:dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / prawo jazdy kat. B

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w lakiernictwie w zakresie przygotowania elementów karoserii do malowania. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe przygotowanie elementów karoserii samochodów osobowych do lakierowania

  • Szlifowanie, polerowanie powierzchni

  • Szpachlowanie i usuwanie niedoskonałości karoserii

  • Maskowanie

  • Przygotowywanie lakieru podkładowego

  • Obsługa narzędzi charakterystycznych dla warsztatu lakierniczego

  • Manewrowanie samochodem na terenie parkingu i warsztatu

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi narzędzi charakterystycznych dla branży

  • Samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy

  • Dokładność i precyzja wykonywanych czynności

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bezkonfliktowość

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs lakiernika

  • Samochód na wyjazd

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Co otrzymasz w zamian:

  • Stawkę: od 13€/h netto

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie

  • Jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd)

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny +48668620085 - Martyna

  • E-mail: m.morzejko@weegree.com

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.