Pomocnik operatora maszyny / Pomocniczka operatorki maszyny

2024-06-05 ID OFERTY: 959618

Jesteśmy częścią Edelmann Group i liderem w produkcji opakowań kartonowych w Polsce. Wyróżnia nas wysoka jakość dostarczanych wyrobów i najnowsze procesy produkcyjne. Obsługujemy głównie klientów z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Zakres obowiązków
• współpraca z operatorem/ką przy obsłudze maszyn poligraficznych (drukujących np. KBA, Roland, Heidelberg, sztancujących np. Bobst, klejących np. Vesta, Fuego, Anter, Domino i falcujących np. GUK, Herzog)
• przygotowanie surowców i narzędzi potrzebnych do produkcji
• praca zgodnie z zasadami Lean (5S, Kaizen)
• dbałość i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Poszukiwane kompetencje
• doświadczenie na stanowisku produkcyjnym (dla osób z mniejszym doświadczeniem oferujemy uporządkowany program wdrożenia do pracy)• wykształcenie zawodowe/ techniczne
• znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
• zdolności manualne i dokładność
• zaangażowanie i rzetelność
• umiejętność pracy w zespole
• dobra organizacja pracy

Oferujemy
• pracę w systemie 3-zmianowym (6-14.00, 14-22.00, 22-6.00)
• wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
• umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• prywatną opiekę medyczną
• dofinansowanie do pakietów sportowych
• dofinansowania do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
• świadczenia świąteczne
• kawę, herbatę i świeże owoce
• pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, rozwój i współpracę
• szkolenia i szansę na rozwój zawodowy