PRACA NA PEŁEN ETAT DLA OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM PRACY PRZY PRODUKCJI

2024-07-15 ID OFERTY: 969653

Nie czekaj, aplikuj od razu! Oprócz dodatku nocnego, czy też premii uznaniowej, zagwarantujemy ci miejsce do ciągłego rozwoju z jasną ścieżką kariery!

Jesteśmy zakładem produkującym głównie maty izolacyjne, który stale się rozwija, tym samym szukamy osób do pomocy w procesach wytwarzania produktu. Znajdujemy się w Gdańsku na Kokoszkach.

 Twoimi głównymi zadaniami byłoby:

-przygotowanie surowców

-kontrola jakości produktów czy też procesów produkcyjnych

-po odpowiednim przeszkoleniu obsługiwałbyś maszyny odpowiedzialne za produkcje,

-prace pomocnicze przy składowaniu wyrobu

Oferujemy:

-stopniowe przeszkolenia na każdym stanowisku- nauczymy cię wszystkiego 😊

-na początek zatrudnienie na umowę zlecenie, jeśli podejmiemy decyzję stałej współpracy masz możliwość przejścia na umowę o pracę

-możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ

-wynagrodzenie możesz otrzymywać TYGODNIOWO

-stały dostęp do napojów typu kawa/herbata, szatni czy też prysznica na terenie zakładu

-PREMIĘ UZNANIOWĄ do 20% podstawy CO MIESIĄC

-DODATEK DO STAWKI GODZINOWEJ W GODZINACH 22-6

-pracę w pełnym wymiarze godzin w trybie zmianowym

-stawkę godzinową rozpoczynającą się od 28,50zł brutto/h

-w pierwszej kolejności spotkanie na terenie zakładu- oprowadzimy cię i opowiemy dokładnie o obowiązkach, być mógł podjąć świadomą decyzję o podjęciu pracy

-dostęp do portalu internetowego dla pracowników

-wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

-parking przy zakładzie

-możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

Wymagania:

-jesteś gotowy podjąć pracę od zaraz w trybie zmianowym

-nie boisz się uczyć nowych rzeczy i podchodzisz do powierzonych obowiązków sumiennie

-posiadasz roczne doświadczenie w pracach przy produkcji/ budowlanych lub podobnych branżach

-umiesz pracować zespołowo

Proszę o złożenie CV- na pewno odpowiemy na Twoją aplikację jak najszybciej!

Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”