Praca na produkcji bez doświadczenia

2024-06-26 ID OFERTY: 965232

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość.

Twój zakres obowiązków

  • montaż materiału na specjalnych uchwytach na maszynie CNC

  • ręczna obróbka części za pomocą specjalnych narzędzi

  • samodzielna ocena wyrobów pod kątem ich jakości

  • pakowanie gotowych wyrobów do wysyłki dla klienta

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Ta praca jest idealna dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś dyspozycyjna/dyspozycyjny do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)

  • posiadasz zdolności manualne

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

  • wynagrodzenie na okresie próbnym 25,40 zł/h brutto a po okresie próbnym podwyższenie stawki godzinowej

  • dodatek 800 zł brutto za pracę w systemie zmianowym

  • przejrzysty system premiowy do 500 zł brutto miesięcznie

  • premię za produktywność

  • jednorazową premię 1.000 zł brutto za przepracowanie 6 miesięcy

  • mentora, który Cię wdroży

  • kafeterię MyBenefit

  • dofinasowanie karty sportowej MultiSport

  • dofinasowanie szkoleń oraz kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • parking dla pracowników

Aby wziąć udział w prowadzanej rekrutacji, w treści przesłanego CV lub innych dokumentów aplikacyjnych należy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce sp. z o.o. danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzonej rekrutacji na zasadach i w trybie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku”.

Podanie danych osobowych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych następuje z Pani/Pana wyłącznej inicjatywy i za Pani/Pana dobrowolną zgodą, która może być w każdym czasie odwołana. Cofnięcie zgody na przetwarzanie wskazanych danych osobowych nie będzie się wiązało z żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Magazynowej 33, 41-700 Ruda Śląska.

Podane dane osobowe w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego w okresie 6 miesięcy od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych oraz – w przypadku wyrażenia poniżej dodatkowej zgody – również w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej przez okres 3 lat w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Panią/Pana zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń).

W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pani/Pan uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne LEIBER Poland GmbH sp.z.o.o., oddział w Polsce z siedzibą w Rudzie Śląskiej.