Praca na stanowisku - Elektryk

2024-06-13 ID OFERTY: 961359

Firma Anatol Sp. z o.o. jest liderem w produkcji automatycznych maszyn do sitodruku, ciągle się rozwijamy i idziemy do przodu, jednakże cały czas poszukujemy osób do naszej załogi. Jeśli cenisz sobie otwartość i miłą atmosferę w pracy, a także szukasz stabilnej pracy przynoszącej nowe wyzwania, prześlij nam swoje CV!

Obecnie poszukujemy elektryka:

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku montera elektrycznego,

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego - kierunek elektryczny

  • znajomość podzespołów elektronicznych

Ogólny zakres obowiązków:

  • ocena projektów instalacji elektrycznych zgodnie z normami oraz weryfikacja dokumentacji techniczno- kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie instalacji elektrycznych

  • praca przy naprawie maszyn i akcesoriów do sitodruku produkowanych przez firmę Anatol.

Warunki pacy:

1. Pełen etat w godzinach 7 - 15.

Zapewniamy:

1. Umowa o pracę na pełen etat

2. Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia za wyniki pracy

3. Rozwój zawodowy.

Jeśli nie spełniasz któregoś z kryteriów, ale jesteś zainteresowany pracą w takim charakterze wówczas również zapraszamy do kontaktu, sprawdzimy czy możemy podjąć współpracę.

Miejsce pracy: Stacjonarna

kadry@anatolsp.pl