PRACA: Operator wózka widłowego

2024-09-26 ID OFERTY: 983205

Opis stanowiska

Poszukujemy operatora wózka widłowego dla zagranicznego klienta, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Firma jest liderem rozwiązań ekologicznych w branży automotive.Osoby bez uprawnień również mile widziane - przewidujemy szkolenia oraz inne stanowiska pracy.

Wymagania stanowiska

  • uprawnienia do operowania wózkiem widłowym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok

  • chęć do pracy fizycznej (okazjonalne przenoszenie elementów o wadze ok. 10kg)

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym - obsługa maszyn będzie w języku angielskim

  • mile widziane - doświadczenie w operowaniu maszynami CNC

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony

  • wynagordzenie w wysokości 4000 - 5000 zł netto/ miesiąc (w zależności od przypisanych obowiązków oraz doświadczenia)

  • praca od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie

  • praca na 1 zmianę (możliwość rozwinięcia do 2-3 zmian w przyszłym roku)

  • możliwość przyuczenia do obsługi specjalistycznych maszyn grzewczych

  • szkolenia i wyjazdy zagraniczne.