Praca w luksusowym hotelu w Dubaju – Dział F&B

2024-06-05 ID OFERTY: 959654

Opis oferty

Branża: Hotelarstwo

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Miasto: Dubaj

Rodzaj pracy: Pełen etat

Rodzaj kontraktu: Współpraca długoterminowa (co najmniej 1 rok)

Okres próbny 3-6 miesięcy

Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą

20 dni płatnego urlopu

Wymiar czasu pracy (dni): 6 dni w tygodniu / 26 dni w miesiącu

Wymiar pracy (godziny): 8,5h dziennie / 0,5h przerwy

Nadgodziny: Tak – za zgodą pracownika

Odbiór z lotniska: Tak lub zwrot kosztów dojazdu z lotniska

Bezpłatny bilet lotniczy: Tak – koszt zakupu biletu lotniczego do Dubaju pokrywa pracodawca

Bezpłatne zakwaterowanie: Tak

Bezpłatne wyżywienie: Tak – 3 posiłki dziennie

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji: Tak, w tym uzyskanie niezbędnej Wizy

Uniform: Tak

Wynagrodzenie netto: od 2840 AED do 5900 AED + napiwki

Opis stanowiska & zakres obowiązków

Dołącz do zespołu jednej z najbardziej prestiżowych sieci luksusowych hoteli w Dubaju! Obecnie poszukujemy osób pełnych pasji na stanowiska w dziale Food & Beverage. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kelnerem, barmanem, hostessą, czy posiadasz doświadczenie managerskie w F&B, możesz rozwinąć z nami swoją karierę i umiejętności w jednym z  najnowocześniejszych miast na świecie. Dzięki podjęciu współpracy podpiszesz kontrakt długoterminowy na co najmniej 1 rok. Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska i poprzedniego doświadczenia a ostateczna oferta jest przedstawiana bezpośrednio przez przedstawiciela hotelu.

Wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia w 4/5 gwiazdkowym hotelu

  • Płynna znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Dyspozycyjność do wyjazdu na co najmniej 1 rok.

Benefity

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju współdzielonym (pokój 2-osobowy)

  • Bezpłatny bilet lotniczy

  • Bezpłatne 3 posiłki dziennie (również w trakcie dnia wolnego)

  • Zapewniony uniform

  • Szkolenie na miejscu

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Odbiór z lotniska po przylocie

  • Zdalny proces rekrutacji

  • Umowa podpisywana bezpośrednio z hotelem

  • Świadectwo pracy i referencje

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentów w tym uzyskaniu Wizy.

Dokumenty niezbędne do podjęcia pracy w Dubaju:

Kandydaci muszą zawsze posiadać ważny paszport na okres powyżej 1 roku, a pracodawca będzie odpowiedzialny za wydanie wizy.

Proces rekrutacji

  1. Po przejściu zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej oferta zostanie wysłana do kandydata,

  2. Po zaakceptowaniu oferty przez kandydata hotel przygotuje umowę

  3. Po podpisaniu umowy przez kandydata hotel zajmie się procedowaniem dokumentów oraz złoży wniosek o wizę dla kandydata

  4. Po wydaniu wizy hotel zarezerwuje lot, przygotuje zakwaterowanie oraz zorganizuje proces wdrożenia kandydata na miejscu

Pozostałe informacje

Pensje są zazwyczaj wypłacane pod koniec miesiąca między 23 a 29 dniem miesiąca. Dubaj nie posiada podatku dochodowego.

Umowa jest podpisywana przed zarezerwowaniem biletu i wylotem do pracy.

Wszyscy kandydaci zostaną ubezpieczeni przez pracodawcę i mogą korzystać z opieki lekarskiej w ramach swojego ubezpieczenia i uzyskać zniżki na leczenie, leki itp.