Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Praca w Sklepie Spożywczym w Raciborzu

2024-06-11 ID OFERTY: 960934

Praca w Sklepie Spożywczym w Raciborzu


 


 


Zakres Obowiązków:


- Wykładanie towaru na półki sklepowe,


- prace pomocnicze przy towarowaniu sklepu,


- obsługa kasy fiskalnej,


- obsługa Klienta


 


Oferujemy:


-  Praca 2 zmianowa poniedziałek - sobota


- Wynagrodzenie 27,77 zł/h brutto do 26 roku życia Netto,


- Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej


 


Wymagania:


- Wymagana książeczka sanepid lub jej chęć wyrobienia


 


Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:


 


prybicki@ottoworkforce.eu


 


 


APT KRAZ 393.


 

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.

Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Wybierając „Dostosuj ustawienia” możesz sprawdzić, jakie informacje wykorzystujemy oraz skonfigurować wybrane ustawienia.

Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w
polityce prywatności i plików cookies?