Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Prace porządkowe w sklepie

2024-10-16 ID OFERTY: 986079

Opis stanowiska



  • utrzymywanie czystości w hali, magazynach oraz na zewnątrz




  • wynoszenie śmieci i odpadów




  • monitorowanie ważności środków czystości




Wymagania stanowiska




  • pełnoletność




  • dostępność 




  • status studenta mile widziany





Oferujemy




  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie tymczasowe




  • wynagrodzenie 29zł brutto/h




  • elastyczne godziny pracy



Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.

Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Wybierając „Dostosuj ustawienia” możesz sprawdzić, jakie informacje wykorzystujemy oraz skonfigurować wybrane ustawienia.

Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w
polityce prywatności i plików cookies?