Pracownicy budowlani

2024-06-17 ID OFERTY: 962917

Firma STE Capital Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik budowlany/Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Kosów Lacki, ( województwo:mazowieckie)

WYMAGANIA:

  • Pomoc w wykonywaniu prac budowlanych, murarskich, zbrojarskich i ciesielskich

  • Wykonywanie prac porządkowych na placu budowy

  • Wsparcie w montażu i demontażu rusztowań oraz innych konstrukcji

  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP na budowie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Doświadczenie w pracy na budowie mile widziane

  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra kondycja fizyczna i zdolności manualne

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

  • Pracę w zespole profesjonalistów w przyjaznej atmosferze

STE CAPITAL to lata doświadczenia w branży budowlanej. Zespoły wykwalifikowanych pracowników gwarantują płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami, jakich oczekują inwestorzy.