Pracownik administracyjno-biurowy

2024-05-23 ID OFERTY: 956935

Opis stanowiska

  • Prowadzenie sekretariatu oraz wsparcie organizacyjne zarządu firmy.

  • Przyjmowanie gości i dbania o dobry wizerunek firmy.

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów.

  • Organizacja przesyłek kurierskich.

  • Pomoc przy organizacji podróży służbowych oraz delegacji.

  • Kontakt z kontrahentami (krajowi i zagraniczni).

  • Prowadzenie teczek osobowych pracowników, kompletacja dokumentów kadrowych.

  • Prowadzenie książki podawczej.

  • Współpraca z biurem rachunkowym.

  • Nadzór nad medycyną pracy i szkoleniami BHP.

  • Archiwizacja dokumentów firmowych.

  • Przeprowadzanie testów, szkoleń zakładowych dla pracowników oraz udział w audytach technicznych w firmie.

Wymagania stanowiska

  • Chęć do pracy w trybie stacjonarnym.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2).

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Obsługa pakietu Office.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

  • Umowę o pracę lub zlecenie.

  • Wynagrodzenie miesięczne 4400-5500 zł brutto.

  • Dofinansowanie 100 zł do sportu na podstawie paragonu/FV/karnetu imiennego.

  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Bony urodzinowe.

  • Pomoc w doskonaleniu j. angielskiego.