Pracownik Administracyjny

2024-10-17 ID OFERTY: 986140

Opis stanowiska

Opis stanowiska: Pracownik Administracyjny

Miejsce pracy; I-Care Polska, Dąbrowa Górnicza

Typ umowy: Umowa o pracę na 1/2 etatu lub umowa zlecenie

Poszukujemy zmotywowanego i zaangażowanego pracownika na stanowisko administracyjno-biurowe.

Pracownik administracji biurowej odpowiada za zapewnienie płynnego funkcjonowania biura poprzez realizację różnorodnych zadań administracyjnych. Osoba na tym stanowisku wspiera zespół w codziennych obowiązkach, organizuje dokumentację oraz dba o efektywną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną.

Jeśli jesteś osobą, która poszukuje pracy i chętnie dzieli naukę ze zdobywaniem praktycznej wiedzy, bądź też potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu, zapraszamy do aplikowania!

Wymagania stanowiska

  • Ogólna znajomość prac administracyjnych,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem,

  • Sumienność, zaangażowanie, punktualność, kreatywność i otwartość,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej,

  • Wykształcenie min. Średnie,

Oferujemy

  • - Pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze,

  • - Benefity: prywatna opieka medyczna oraz karta MultiSport dostępne po okresie próbnym (3 miesiące),

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez I-Care Polska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami