Pracownik bitumiczny, praca w delegacji- cała Polska

2023-10-13 ID OFERTY: 900773

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik bitumiczny/drogowy

Miejsce pracy: cała Polska- praca w delegacji

Zadania:

  • Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami, prace związane z robotami bitumicznymi,

  • Dbałość o powierzony sprzęt i materiały,

  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia,

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Bezpłatne zakwaterowanie,

  • Ciepły posiłek dostarczany na budowę,

  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach,

  • Karta MultiSport,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Nowe ubrania ochronne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 537 504 404 bądź przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ASFALT” – oddzwonię!