Pracownik biurowy

2024-09-12 ID OFERTY: 980698

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentów dla nowych pracowników

  • układanie harmonogramu prac (prace naprzemienne)

  • organizowanie hoteli dla pracowników

  • praca w terenie (np. zawiezienie pracownika na badania, hurtowni BHP itp.)

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero itp.)

  • porządki biurowe

Wymagania stanowiska

  • min. rok doświadczenia w pracy biurowo-kadrowej

  • umiejętność obsługi MS Office

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego A2/B1

  • skrupulatność

  • dobra organizacja pracy

  • kultura osobista

  • uczciwość

Oferujemy

  • praca na pół etatu

  • wynagrodzenie 3000 zł brutto/miesiąc

  • umowa zlecenie

  • szkolenie stanowiskowe

  • kartę Multisport