Pracownik do introligatorni z niepełnosprawnością

2024-07-26 ID OFERTY: 972241

Drukarnia Color-Print sp.j. Bydgoszcz (Park Przemysłowy) zatrudni na stanowisko pracownika introligatorni.

Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:

-odbieranie ze sklejarki gotowych sklejonych pudełek oraz ich pakowanie,

-proste prace ręczne.

Oferujemy:

  •  zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę / umowa zlecenie, docelowo umowę na czas nieokreślony

  •  atrakcyjne i stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze na czas

  • komfortowe warunki pracy, nowoczesna hala produkcyjna

  • parking rowerowy i samochodowy dla pracowników

  •  praca w systemie 2 zmianowym,