Pracownik do organizacji wysyłki

2024-10-08 ID OFERTY: 984989

Poszukujemy sumiennej, skrupulatnej i dobrze zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za kompletowanie naszych zamówień (części mebli - elementy komód, szafek RTV itp.).

Zakres obowiązków
* pakowanie mebli zgodnie z wytycznymi/standardami * kontrola, bieżące sprawdzanie kompletności mebla * realizacja aktualnego planu produkcyjnego * utrzymywanie porządku i dbanie o czystość stanowiska * współpraca z innymi działami produkcyjnymi

Czego oczekujemy?
* pozytywnego nastawienia i chęci do pracy w systemie dwuzmianowym * gotowości do pracy z systemem informatycznym Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę * motywacyjne systemy premiowe * karty Multisport * pakiet medyczny