Pracownik ds. Selekcji i Obróbki Warzyw *OD ZARAZ*

2024-08-12 ID OFERTY: 975399

Poszukiwani Pracownicy do Sortowania i Obróbki Warzyw !

Miejsce pracy: Sulęcin

Chcesz dołączyć do zespołu w dynamicznie rozwijającej się firmie przy przetwórstwie warzyw? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Co oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka 23,00 zł netto (na rękę) za godzinę,
- Elastyczne zatrudnienie: umowa zlecenie na okres próbny, z możliwością przejścia na umowę o pracę
- Przyjazna atmosfera pracy: dołączysz do zgranego zespołu, który wspiera się nawzajem
- Dbałość o pracownika: nowe standardy pracy, które eliminują dawne problemy
- Praca w systemie jednozmianowym, z możliwością nadgodzin.

Twoje zadania:
- Sortowanie warzyw zgodnie z obowiązującymi standardami
- Kontrola jakości i dbanie o najwyższe standardy produkcji
- Współpraca z innymi członkami zespołu w celu utrzymania płynności produkcji
- Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Wymagania:

- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
- Umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nasza firma przeszła wiele zmian i ulepszeń, aby zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Cenimy sobie transparentność, uczciwość i wsparcie dla każdego członka zespołu. Pracując z nami, masz pewność, że jesteś częścią firmy, która dba o swoich pracowników.
Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Nie zwlekaj – dołącz do naszego zespołu !