Pracownik ds. Wsparcia Działu Handlowego

2024-10-22 ID OFERTY: 986745

Fundacja InSpatium: dla naszego Klienta firmy Macma Polska Sp. z o. o.  poszukujemy pracownika na stanowisko:

Macma Polska Sp. z o. o. o sobie: Jako doświadczeni importerzy od ponad 20 lat dostarczamy gadżety reklamowe, współpracując wyłącznie z agencjami reklamowymi. Produkty, które oferujemy, pomagają tworzyć efektywne kampanie promocyjne. Naszym priorytetem jest inspirowanie i wspieranie naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. To, co nas wyróżnia to zaangażowanie i pasja.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz być częścią naszego zespołu - nie czekaj -  APLIKUJ !!!

Ofertę pracy kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientem służący działaniom marketingowym

  • Kontakt z Klientem bazy własnej, na podstawie dostarczonego skryptu rozmowy, służący weryfikacji, sprzedaży usług, informacji o ofertach, itp.

  • Praca w bazie CRM Spółki

Poszukiwane kompetencje

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami, empatia oraz gotowość do zapewnienia wysokiej jakości obsługi Klienta

  • Znajomość obsługi komputera i systemów informatycznych- zdolność do uczenia się nowych aplikacji/ oprogramowania

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zakres obowiązków umożliwiający podniesienie kwalifikacji zawodowych

  • Indywidualne szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w 100% zdalną.

  • Wynagrodzenie 4300 brutto

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.