Pracownik działu świeżego - wędliny i sery

2024-04-24 ID OFERTY: 950539

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży spożywczej - Intermarche Brzeg poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA DZIAŁU ŚWIEŻEGO - wędliny i sery.

Wymagania stanowiska

-uczciwości

-zaangażowania

- odpowiedzialności

- dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej,

- umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,

- kultury osobistej i życzliwości,

- pozytywnego nastawienia do ludzi.

- aktualna książeczka do celów sanit.-epidem. - WARUNEK KONIECZNY!

Oferujemy

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

- comiesięczne grafiki,

- premie uznaniowe

- możliwość zdobycia doświadczenia,

Swoje CV proszę przesłać poprzez formularz aplikacyjny bądź za pośrednictwem maila: magdalena.zynda@ap-expert.pl

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 604552225.