Pracownik fizyczny w fabryce pita i chipsów - również dla obcokrajowców

2023-12-18 ID OFERTY: 923454

Obowiązki:

Obowiązki dla kobiet

    • Pakowanie gotowych produktów w kartony

    • Montaż kartonów do pakowania produktów

    • Utrzymanie miejsca pracy w czystości

Obowiązki dla mężczyzn

    • Zbieranie gotowych kartonów i sortowanie

    • Układanie na paletach kartonów z produktami

    • Transport palet z produktami

Wymagania:

    • Zdolności manualne chęć do pracy i nauki

    • Doświadczenie w pracy na produkcji/fabryce wymagane rozumienie języka polskiego chęć do nauki i odpowiedzialność

    • Znajomość języków obcych: ukraiński/rosyjski - zaawansowany w mowie, polski - podstawowy w mowie i  w pisaniu

    • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (w przypadku braku wyrobienie na miejscu -koszt 200 zł)

    • Dla osób zza granicy

    • Zatrudnienie na wizie lub paszport biometryczny 90 dni

Oferujemy:

    • Legalne zatrudnienie

    • Możliwość wyrobienia karty pobytu na 3 lata

    • Mieszkanie (100 zł/miesiąc сzynsz)

    • Dojazd do pracy

    • Odzież robocza i obuwie

    • Rosyjsko/polsko/angielskojęzyczny koordynator

    • Wyrobienie książeczki sanepidowskiej z pierwszej pensji pobierany jest koszt 200zl za usługi

Stawka:

4000,00 - 5000,00 PLN netto na miesiąc

System premiowy:

od 2 miesiąca: ok. 5% wynagrodzenia; od 3 miesiąca: ok. 10%; od 4 miesiąca: ok. 15%

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 500 050 595

NIE WYMAGAMY CV