Pracownik Gospodarczy

2024-07-29 ID OFERTY: 972645

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na pełny etat

atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres zadań:

utrzymanie ładu i porządku na terenie spółki

mycie mechaniczne pomieszczeń firmy

sezonowe koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, sypanie solą chodników i dróg

opróżnianie koszy na śmieci w obejściu budynku

podlewanie roślin na zewnątrz

systematyczne dokonywanie obchodów i odnotowywanie ich dbanie o stan techniczny budynku

drobne prace naprawcze

wykonywanie innych poleceń w ramach powierzonego zakresu obowiązków

Oczekiwania:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

odpowiedzialność

punktualność

dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń

dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

umiejętność wykonywania drobnych napraw

prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl