PRACOWNIK GOSPODARCZY

2024-10-14 ID OFERTY: 985772

Opis stanowiska

Otwieramy rekrutację na stanowisko pracownik gospodarczy w zakładzie produkującym mąkę.
Głowne obowiązki: utrzymanie porządku w warsztacie produkcyjnym przedsiębiorstwa. Do obowiązków należy sprzątanie na halach, gdzie przetwarzane są produkty, pomoc w pracach związanych z uszkodzonym towarem (likwidacja uszkodzonych produktów, czyszczenie po mące). Pomoc przy konserwacji maszyn produkcyjnych oraz układaniu towarów na paletach oraz ulokowaniu palet z produktami na hali.

Praca na hali produkcyjnej przy temperaturze od +10..

Praca od poniedziałku do piątku po 12 godzin, praca w dwie zmiany (6.00-18.00, 18.00-6.00). Możliwość pracy w soboty. Niedziela - dzień wolny. Miesięcznie 240-270 godzin.

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk.

Wymagania stanowiska

Chęć i motywacja do pracy.

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Odzież roboczą: na okres próbny trzeba mieć wlaśny strój (w tym wygodne buty), po miesiącu ubrania są zapewnione.

Zapewnienie zakwaterowania.

Ubezpieczenie zdrowotne.

Wsparcie dwujęzycznego koordynatora.

Pracę długoterminową w pełnym wymiarze godzin.

INFORMACJA DODATKOWAJest kilka możliwości zamieszkania. Każde z tych mieszkań znajduje się w 15-25 minutach jazdy do pracy komunikacją miejską. Warunki są dobre: 3-4 osoby w pokoju, internet, kuchnia, pościel. Zaliczka jest możliwa po przepracowaniu 2 tygodni - 200 zł. Dojazd do pracy komunikacją miejską (koszt biletu jest po stronie pracownika – koło 130zł/ miesięcznie).Oferta pracy tymczasowej agencji Altego sp. z o.o. nr KRAZ 18487