Pracownik Magazynowy

2024-05-08 ID OFERTY: 952813

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru.
  • Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w Magazynie.
  • Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych.
  • Kontrola produktów pod względem jakościowym.
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych.
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Uczciwość i kultura osobista.
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Pracę wózkami najnowocześniejszymi na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Dojazd autobusem pracowniczym.

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko: