pracownik magazynowy

2024-06-19 ID OFERTY: 963434

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Praca ze skanerem

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.
Oficjalne zatrudnienie zgodnie z Umową Zlecenia.

Stawka:
Stawka w okresie wdrożeniowym - od 22,00 zł do 43,75 zł netto/godz. .
Po okresie wdrożeniowym – praca na akord, tj. w zależności od ilości spakowanych ( skompletowanych ) kartonów przy osiągnięciu założonych wydajności
Średnie miesięczne wynagrodzenie po okresie wdrożeniowym 4000 - 7500 zł netto.

System pracy: 3-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 5-6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Oferujemy:
• bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
• szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,
• bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),
• bezpłatna opieka fizjoterapeuty,
• bezpłatne ubranie robocze,
• dojazd do pracy firmowym minibusem koszt 100 zł miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)
• możliwość otrzymania bezpłatnie karty MultiSport,
• premia za jakość pracy i wydajność,
• premia za przepracowany okres zgodnie z zawartą umową,
• opieka koordynatora w Twoim języku,
• legalne zatrudnienie,
• terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,
• stabilną pracę z możliwością awansu,
• mieszkanie za 500 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)
• pomoc w uzyskaniu karty pobytu dla obcokrajowców
Wymagania:
• chęć do pracy i zarabiania,
Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• rozumienie j.polskiego
• prawo jazdy kat.B
• uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych

Nasze magazyny znajdują się w różnych miastach Polski:
Wojnicz, Sosnowiec, Ruda Śląska, Brzeg, Kostrzyn, Gliwice, Kraków, Sieradz, Radomsko, Żnin, Czeladź, Grudziądz, Parzniew, Wyszków, Pruszków, Gdańsk, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Olsztyn,…

UKR:
Працівник складу

Робота полягає в комплектації замовлень у дистриб’юторському центрі великої мережі дисконтних продуктових магазинів Польщі. Досвід роботи на подібній посаді не є обов’язковим.

Маємо склади в різних містах Польщі:

Погодинна оплата під час випробувального терміну:
від 22,00 до 43,75 злотих нетто/година

Після випробувального терміну — робота на акорд, тобто в залежності від кількості скомплектованих (зібраних) коробок.
Середньомісячна заробітна плата 4000 - 7500 злотих нетто.

Графік роботи: 3 зміни, 8−12 робочих годин на день, 5−6 днів на тиждень.

Денні та нічні зміни,1−2 перерви протягом дня.

Обов’язки:

комплектація товарів на продуктовому складі, за допомогою вилкового навантажувача (погрузчика) зі сканером або ж голосовою системою войс.

Гарантуємо:

безкоштовне отримання сертифікату-прав на вилковий навантажувач (за умови відпрацювання до кінця договору)
навчання на «Оператора навантажувача-високий склад», роботодавець покриває 50% вартості іспиту UDT (як для досвідченних працівників, так і при бажанні, або ж за потреби.
безкоштовне одноразове або ж дворазове харчування, комплексний обід (в залежності від кількості годин) протягом робочого дня
довезення до роботи фірмовим авто
безкоштовну допомогу (консультацію зі сторони координатора) в оформленні банківського рахунку у Польщі
бонуси за якісну роботу та продуктивність
премії за відпрацьований період згідно з договором
опіку досвідченого координатора, який розмовляє Вашою мовою
легальне працевлаштування
можливість отримати аванс
своєчасно виплачену зарплату на банківський рахунок до 20 числа кожного місяця
стабільну роботу з можливістю кар'єрного росту
надання житла за 500 злотих / місяць (вираховується із зарплати),
підготовка необхідних документів для отримання карти побиту

Вимоги:

бажання працювати та заробляти;
психотести — від 50 злотих

Вітається:

дозвіл на керування вилковим навантажувачем (погрузчиком)
досвід роботи на подібній посаді
розуміння польської мови
наявність прав водія кат.В.