Pracownik magazynowy

2024-09-18 ID OFERTY: 981379

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Sulechów (Nowy Świat)

Twoje zadania:

  • przygotowanie, zabezpieczanie i metkowanie produktów dla sklepów TK Maxx (odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki itp.)

  • przygotowywanie ich do wysyłki do odpowiednich sklepów

  • realizację założonych przez firmę celów

  • dbałość o zachowanie porządku na stanowisku pracy i powierzony sprzęt

Nasze wymagania:

  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5450,00 ​​zł brutto

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop- 24 dni w roku, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)

  • pracę w systemie 2-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00

  • wolne weekendy

  • możliwość przejścia po czasie bezpośrednio na umowę z TJX

  • wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale magazynowe, nowoczesny sprzęt i wyposażenie stanowisk pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej zapewniane przez firmę

  • duży parking pracowniczy na terenie firmy

  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu

  • dofinansowanie posiłków i świeże owoce raz w tygodniu

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.