Pracownik magazynowy z UDT- stabilna praca od zaraz

2023-09-20 ID OFERTY: 892262

Miejsce pracy: Gniewomierz, okolice Legnicy

3-zmianowy system pracy!

Zadania:

  • Prace na magazynie: załadunek, rozładunek towaru

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT

  • Chęć do pracy

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Praca w systemie 3-zmianowym

  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)

Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu:

Legnica ul. Wrocławska 43/2 , tel. 668869469