MAGAZYNIER - 6:30 - 10:30 lub 14:00 - 20:00 - ZIELONA GÓRA

2024-05-24 ID OFERTY: 957114

Dla naszego stałego Klienta z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU / ZIELONA GÓRA

Firma to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnieniu najwyższej jakości usług. 50 filii pozwala jej być blisko
Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Firma oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • pracę na jedną zmianę,

  • do wyboru stanowisko 1/2 etatu - 6:30 - 10:30 2300 zł brutto + do 15% premii (nawet do 345 zł brutto),

  • do wyboru stanowisko 3/4 etatu - 14:00 - 20:00 - 3100 zł brutto + do 15% premii (nawet do 465 zł brutto).

Oczekujemy:

  • zaangażowania i sumienności,

  • chęci do pracy.

Zadania:

  • prace magazynowe,

  • rozładunek i załadunek paczek,

  • skanowanie i sortowanie przesyłek.

Lokalizacja: Zielona Góra

Szukasz stabilizacji i rozwoju? Dołącz do nas! Czekamy na Twoje CV!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj już dziś!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 503 075 956