PRACOWNIK MAGAZYNU 14:30-22:30 -DO 5122 ZŁ - RÓWNIEŻ DLA KOBIET

2024-05-24 ID OFERTY: 957115

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla naszego wieloletniego klienta z branży kurierskiej poszukujemy:

Pracownik Magazynowy / Komorniki

TWOJE ZADANIA:

  • proste prace magazynowe;

  • rozładunek i załadunek paczek;

  • skanowanie, sortowanie przesyłek.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę tymczasową

  • praca cały etat w godzinach 14:30-22:30 (od poniedziałku do piątku);

  • wynagrodzenie: 4200 zł brutto + 250 zł brutto premii frekwencyjnej +16% PREMII JAKOŚCIOWEJ;

Mile widziane niewielkie doświadczenie magazynowe.

Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Masz więcej pytań? Zadzwoń: 506 561 859