Pracownik magazynu

2024-04-05 ID OFERTY: 945948

Zadania:

  • Kompletacja zamówień według listy
  • Układanie materiałów na regałach, pobieranie materiałów z regałów
  • Prace manualne na przypisanym obszarze magazynu
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • Wymagamy jedynie chęci do pracy fizycznej i pozytywnego nastawienia
  • Jeśli szukasz stałej, rozwojowej pracy - zapraszamy do kontaktu; nie potrzebujesz uprawnień, liczą się Twoje chęci i motywacja do pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Praca na 1 zmianę - 8.00-16.00
  • Wynagrodzenie miesięczne - 4300 zł brutto
  • Praca na terenie Parku Logistycznego
  • Do pracy dojedziesz: własnym autem, komunikacją miejską, plus dla aktywnych dostępne rowery miejskie na terenie Parku Logistycznego
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Pakiet benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium

Nie czekaj, aplikuj już dziś! Masz pytania? Napisz SMS o treści KOMPLETACJA pod numer 668 527 397 - oddzwonimy i opowiemy o szczegółach. Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!