Pracownik Magazynu

2024-06-07 ID OFERTY: 960007

Jesteśmy biurem pracy działającym na terenie Górnego i Dolnego Śląska. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Magazyniera (nocna zmiana). Praca w firmie zajmującej się dostarczaniem usług kurierskich. Miejsce pracy Wrocław (Psie Pole), bądź Pietrzykowice (koło Wrocławia).

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie w wysokości 29 zł za godz. + 1 zł za godz. - dodatek nocny

  • możliwość nadgodzin

  • praca na nocną zmianę w godz. 00:00 - 8:00, bądź 23:00 - 7:00

  • możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:

  • gotowość do pracy na nocną zmianę

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadanie

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek przesyłek

  • sortowanie

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034