Pracownik Magazynu

2024-09-09 ID OFERTY: 980263

To oferujemy:
stawka podstawowa: 30,50 zł brutto/h
premia frekwencyjna: 200zł brutto
premia jakościowa: do 825 zł brutto
dodatek za pracę w sobotę w wysokości 150 zł/brutto + dzień wolny do odbioru/ wynagrodzenie za nadgodziny
umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
pracę w dogodnej lokalizacji: dojazd komunikacją miejską (tramwaj linii: 1, 7, 15,)
komfortowe warunki pracy: nowoczesny park maszynowy, kantyna, darmowa kawa/herbata/woda,
swobodny dostęp do darmowego miejsca parkingowego
opiekę konsultanta na miejscu, odzież ochronną, szkolenie wdrożeniowe
ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
bezpłatne wsparcie psychologiczne oraz prawne dla pracownika oraz jego rodziny

Twój zakres obowiązków:
obsługa wózka typu milk run
dostarczanie komponentów z magazynu na produkcję
transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
aktywny udział w rozwoju firmy, głównie w standardach: bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Nasze wymagania:
gotowość do pracy w dynamicznym środowisku pracy - ok. 20 procesów
gotowość do pracy w systemie III zmianowym oraz w nadgodzinach
prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT
Mile widziane:
doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w obszarze logistyki i/lub transportu wewnętrznego